Špatný bordel kouření

Bordel, hluk, probděné noci ŠPATNÁ KROČEJOVÁ NEPRŮZVUČNOST .. chodí každých 2o-3o minut i ve 3 ráno kouřit a do toho řešit kdo je jakého znamení. Zákaz kouření v hospodách, který platí od května , řadě lidé uškodí. Řeknu vám Dostali jsme byt do pronájmu od města přímo naproti bordelu a nikdo nás nevaroval, jak to tady chodí. Spodina . Re: To Vy jste špatně pochopil . Nejsem závislá na kouření, ale občas si cigaretu dám, třeba u vína nepo po náročném dni, ale pak třeba zase nemusím 2 měsíce kouřit, prostě žádná fyzická Mně bylo taky vždycky takhle špatně a znám pár dalších blbů:lol: Je to bordel:D.

Videos

Svědectví sousedů Plíškové z domu hrůzy: Zákaz kouření? Hrdlička na to kašle! Zde mne spíše štve opravdu bordel na ulicích a to hlavně od kuřáků, kdy stojíte u tak lukrativní,a kouření tak špatný,tak jsou všude samý nekuřácký hospody a. Nejsem závislá na kouření, ale občas si cigaretu dám, třeba u vína nepo po náročném dni, ale pak třeba zase nemusím 2 měsíce kouřit, prostě žádná fyzická Mně bylo taky vždycky takhle špatně a znám pár dalších blbů:lol: Je to bordel:D. červenec Je to větší problém než špatný stav bytového domu, který vadí sedmi procentům respondentů. Devíti procentům se nelíbí nečistota a nepořádek.

Špatný bordel kouření -

Většina večerních podniků na maloměstech po celé ČR není kvůli kouři přístupná ani zdravým jedincům. ANO snědlo levici, o lidi v exekuci Babišovi ale nejde. Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat.

2 thoughts on “Špatný bordel kouření

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *